Webinar

NGTech Webinar Serisi Hız Kesmeden Devam Ediyor

NGTech Webinar Serisi’ne bir yenisi eklendi. 21 Mart’ta geçekleştirilen “DELL PowerStore Ürün Ailesi ve Modern Veri Depolama Çözümleri” konulu webinarımızda NGTech Kıdemli Teknik Danışmanı Fatih Kandemir değerli bilgilendirmelerde bulundu. DELL PowerStore ürünlerinin BT altyapısındaki rolü ve ekosistem içindeki özelliklerinin anlatıldığı detaylı bir sunumunun yapıldığı webinarımıza yoğun katılım oldu.

Daha önceki webinarımızda Network and Security Liderimiz Alper Kuş ile DELL MX serisi hakkında yenilikleri değerlendirmiştik. Yine yoğun katılımın olduğu webinar serimizin bu bölümünde ise DELL PowerStore Ürün Ailesi ve Modern Veri Depolama Çözümlerinden bahsetmiş olduk. Ürün ve yazılım çözümleri ekseninde veri depolamanın geleceğini modern ve güncel teknolojiler ile ele almış olduk.

DELL PowerStore ürün ailesi, modern veri depolama çözümleri için tasarlanmıştır. Ayrıca yüksek performans, yüksek ölçeklenebilirlik ve esnek yapıda olmasıyla öne çıkıyor. DELL PowerStore ailesi, tümleşik depolama yazılımı sayesinde depolama, veri koruma ve veri yönetimi işlemlerini tek bir platformda birleştiriyor. Bu sayede, kurumların verilerini daha kolay yönetmelerine ve iş süreçlerinde daha verimli olmalarına olanak tanıyor.

Modern veri depolama çözümleri, işletmelerin büyük miktarda veri toplaması, saklaması ve analiz etmesi için gerekli olan yapılardır. Bu yapılar, geleneksel depolama sistemlerinden farklı olarak ölçeklenebilir ve esnek yapıda olmaları ile öne çıkıyor. Modern veri depolama çözümleri, işletmelerin verileri daha hızlı ve verimli bir şekilde yönetmelerine imkân sağlıyor. DELL PowerStore ailesi modern veri depolama çözümleri arasında yer alıyor. Modüler olmasının yanında PowerStore ailesi, NVMe teknolojisi ile donatılmış SSD’lerin kullanımı sayesinde yüksek performans sunuyor.

Türkiye’de Proven Partner rozetine sahip tek partner olarak DELL PowerStore ürün ve yazılımları ile BT alt yapınızda verilerinizi modern bir şekilde saklamanız için alanında uzman ve sertifikalı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

NGTech ailesi olarak “DELL PowerStore Ürün Ailesi ve Modern Veri Depolama Çözümleri” konulu webinarımıza katılan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir başka konuda, bir başka webinarda tekrar görüşmek dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir