Webinar

Gelişen Veri Depolama Dünyasında Yenilikçi Adımlar: Dell Unity XT ve PowerVault ME5 Webinarı

NGTech Webinar serisine Haziran ayında bir yenisi daha eklendi. Dell Unity XT ve PowerVault ME5 veri depolama ürünlerinin anlatıldığı webinar, 22 Haziran Perşembe günü gerçekleştirildi. Webinarımıza değerli bilgiler sunan NGTech Kıdemli Teknik Danışman Fatih Kandemir ile Veri & Veri Koruma Lideri Gökhan Çelik, yoğun katılım ile Dell Unity XT ve PowerVault ME5 ürünlerini değerlendirdi.

Webinarımızda Dell Unity XT, büyük ölçekli veri merkezlerinde veri yönetimi ve depolama gereksinimlerini karşılamak için yüksek performanslı bir veri depolama çözümü olarak ele alındı. Ayrıca PowerVault ME5’in orta ölçekli işletmeler için uygun maliyetli ve yüksek performanslı veri depolama çözümü olduğu vurgulandı. PowerVault ME5, veri büyümesini yönetmek, veri erişimini hızlandırmak ve veri korumasını sağlamak için optimize edilmiştir.

Daha önceki webinarımızda Dell VxRail ile sanallaştırma, depolama ve yönetim işlevlerini tek bir platformda birleştirerek kullanıcıların veri merkezi yönetimini nasıl kolaylaştırdığını değerlendirmiştik. Bu bölümde ise Dell Unity XT ve PowerVault ME5 gibi farklı veri depolama çözümlerinden bahsettik.

Dell Unity XT, veri merkezlerinde kullanılan güçlü ve ölçeklenebilir bir depolama platformudur. Yüksek performansı, veri koruma mekanizmaları ve veri yönetimi özellikleriyle veri yoğun iş yüklerinin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlar. Aynı zamanda çok katmanlı depolama mimarisi, esneklik ve veri erişimi için optimize edilmiş depolama alanı yönetimi sunar.

Dell PowerVault ME5 ise orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış bir veri depolama çözümüdür. Kullanımı kolay olan bu depolama platformu, veri büyümesini yönetmek, veri erişimini hızlandırmak ve veri korumasını sağlamak için optimize edilmiştir. Aynı zamanda ölçeklenebilirlik ve verimlilik sağlayarak, işletmelerin veri depolama gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olur.

Türkiye’de Dell Proven Partner rozetine sahip tek marka olarak NGTech, Dell Unity XT ve Dell PowerVault ME5 ürünleriyle BT altyapınızda verilerinizi modern bir şekilde saklamanızı sağlamak için alanında uzman ve sertifikalı bir ekiple hizmet vermektedir.

“Unity XT & PowerVault ME5” konulu webinarımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz. Başka bir konuda, başka bir webinarda tekrar görüşmek dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir