Webinar

Yüksek Hızlı Veri Tekilleştirmeyle; Yedekleme, Arşivleme ve Felaket Kurtarmada Devrim Yaratan Dell Data Domain Webinarı

NGTech webinar serisine Eylül ayında bir yenisi daha eklendi. Dell Data Domain veri depolama ürünlerinin anlatıldığı webinarımızı 14 Eylül Perşembe günü geçekleştirdik. Dell Data Domain ürünlerini değerlendirdiğimiz webinarımızda, NGTech Veri & Veri Koruma Lideri Gökhan Çelik ile Kıdemli Teknik Danışman Fatih Kandemir, değerli bilgilendirmelerde bulundular. Yoğun katılım ile gerçekleşen webinarımızda; Dell Data Domain yüksek performanslı veri depolama çözümünün, büyük ölçekli veri merkezlerinde veri yönetimi ve depolama gereksinimlerini karşılamak konusundaki performansı ele alındı. Yüksek hızlı veri tekilleştirmeyle sağlayan Dell Data Domain; yedekleme, arşivleme ve felaket kurtarmada konularında BT alt yapılarında devrim yaratılmasına yardımcı oluyor.

Daha önceki webinarımızda Dell Unity XT ve PowerVault ME5 ile gelişen veri depolama dünyasında yenilikçi adımları incelemiştik. NGTech Kıdemli Teknik Danışman Fatih Kandemir ile Veri & Veri Koruma Lideri Gökhan Çelik, Dell Unity XT ve PowerVault ME5 ürünlerini değerlendirmişti.

Dell Data Domain, büyük veri merkezleri ve kurumsal işletmeler için tasarlanmış bir veri depolama ve yedekleme çözümüdür. Bu ürün ailesi, veri yedekleme, kurtarma ve arşivleme gereksinimlerini karşılamak amacıyla kullanılır. Data Domain, veri sıkıştırma ve deduplikasyon tekniklerini kullanarak verileri daha etkili bir şekilde depolar ve yönetir, böylece daha az depolama alanı kullanarak daha fazla veriyi saklayabilir ve hızlı veri kurtarma işlemleri sağlayabilir. Ayrıca, güvenlik ve kullanılabilirlik konularına da odaklanarak verilerin korunmasını ve erişilebilirliğini sağlar. Bu özellikleriyle Dell Data Domain, kurumların veri yönetimi ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olur.

Türkiye’de Dell Proven Partner rozetine sahip tek marka; NGTech olarak, Dell Data Domain ürünleriyle BT alt yapınızda verilerinizi modern bir şekilde saklamanız adına, alanında uzman ve sertifikalı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

“Veri Koruma Lideri Dell Data Domain” adlı webinarımıza katılan tüm herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir başka konuda, bir başka webinarda tekrar görüşmek dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir