Webinar

Yeni Nesil Son Kullanıcı Çözüm ve Teknolojileri Konulu Webinarımızı Tamamladık

NGTech webinar serisine Ekim ayında bir yenisi daha eklendi.
Yeni nesil son kullanıcı çözüm ve teknolojilerinin anlatıldığı webinarımızı 3 Ekim Salı günü geçekleştirdik. Yeni nesil son kullanıcı çözüm ve teknolojilerini webinarımızda, NGTech Satış Destek Uzmanı Ozan Karabacak değerli bilgilendirmelerde bulundu. Yoğun katılım ile gerçekleşen webinarımızda; yeni nesil son kullanıcı çözüm ve teknolojilerinin iş akışı konusundaki yeri ve performansı ele alındı.

Daha önceki webinarımızda Dell Data Domain ürünlerini değerlendirmiştik. NGTech Veri & Veri Koruma Lideri Gökhan Çelik ile Kıdemli Teknik Danışman Fatih Kandemir, değerli bilgilendirmelerde bulunmuşlardı. Yüksek hızlı veri tekilleştirmeyle sağlayan Dell Data Domain; yedekleme, arşivleme ve felaket kurtarmada konularındaki BT alt yapılarında yarattığı devrimi ele almıştık.

Türkiye’de Dell Proven Partner rozetine sahip tek marka; NGTech olarak, yeni nesil son kullanıcı çözüm ve teknolojileriyle iş akış performansınızın artması adına alanında uzman ve sertifikalı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

“Yeni Nesil Son Kullanıcı Çözüm ve Teknolojileri” konulu webinarımıza katılan tüm herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir başka konuda, bir başka webinarda tekrar görüşmek dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir