Haberler

Türkiye’nin İlk ve Tek Dell Technologies Proven Partner’ı NGTech

Türkiye’nin İlk ve Tek Proven Partner’ı NGTech sahip olduğu “Titanium Partner” iş ortağı seviyesinin yanına yeni bir sertifika ve yetkinlik unvanı daha ekleyerek “Proven Partner” unvanına sahip oldu. Proven Partner seviyesine ulaşabilmek için bir dizi sertifikasyon ve kaynak yatırımı gerçekleştiren NGTech, Dell Technologies tarafından uçtan uca çözümlerde yetkinliğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Bir yetkinlik unvanı olan Proven Partner, Dell Technologies tarafından uçtan uça tüm çözümleri kapsayacak şekilde hem “Partner” topluluğunun bir parçası olan hem de teknik yetkinliğini kanıtlamış iş ortaklarına ödül niteliğinde verilmektedir. Bu yetkinliğe sahip iş ortakları, ayrı bir Logo ve Sertifika ile Dell Technologies tarafından ödüllendirilmektedir.

NGTech; ekibinin yetkinliğini artırmak için aldığı akredite sertifikalar ve bu sertifikalar vasıtasıyla tamamlamış olduğu projeler ile MERAT (Middle East, Russia, Africa, Türkiye) bölgesinde 5’inci, Türkiye’de ise ilk ve tek “Proven Partner” olması adına aday haline geldi. Sahip olunan bu sertifika ve tamamlanan projelerin Dell Technologies ekibi tarafından onaylanması ile birlikte NGTech “Proven Partner” unvanını ve sertifikasını almaya hak kazanmış oldu. NGTech, bu unvana sahip olmak için üç yıllık bir süreci tamamladı. “Proven Partner Data Center Infrastructure” unvanı ile birlikte Server, Network, Storage ve Data Protection tarafında sertifikasyon süreçlerini tamamlayıp uçtan uça proje referansları ile yetkinliğini kanıtlamış oldu. NGTech, Dell Technologies iş ortakları arasında Türkiye’de ilk ve tek MERAT bölgesinde beşinci “Proven Partner” yetkinliğine sahip olan iş ortağıdır. NGTech, “Proven Partner” yetkinliği ile birlikte uçtan uca tüm projelerde pre-sales ve post-sales için teknik yeterliliğini kanıtlamıştır. Proven Partner unvanı ile Dell Technologies iş ortaklığı ekosistemi içindeki liderliğini ve uzmanlığını bir kez daha göstermiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir