Webinar

NGTech SOC Çözüm ve Teknolojileri Konulu Webinarımızı Tamamladık

NGTech webinar serisine; 19 Nisan 2024 Cuma 10:00’da gerçekleştirdiğimiz SOC Hizmetleri konu başlıklı webinarımız ile bir yenisi daha eklendi. Güvenlik Operasyonları Merkezi (SOC) çözüm ve teknolojilerinin anlatıldığı webinarımızda, NGTech Ağ ve Güvenlik Direktörü Alper Kuş, değerli bilgilendirmelerde bulundu. Yoğun katılım ile gerçekleşen webinarımızda; SOC çözümlerinin BT alt yapısında konumlandırılması ve güncel teknolojiler ele alındı.

Bir önceki webinarımızda Yeni Nesil Son Kullanıcı Çözüm ve Teknolojilerini değerlendirmiştik. NGTech Satış Destek Uzmanı Ozan Karabacak değerli bilgilendirmelerde bulunmuştu. Yeni nesil son kullanıcı çözüm ve teknolojilerinin iş akışı konusundaki yeri ve performansını ele almıştık.

Türkiye’de Dell Proven Partner rozetine sahip tek marka; NGTech olarak, SOC Çözüm ve Teknolojileriyle daha güvenli bir çalışma ortamı ve BT altyapısı oluşturmak adına alanında uzman ve sertifikalı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

“SOC Hizmetleri” konulu webinarımıza katılan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir başka konuda, bir başka webinarda tekrar görüşmek dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir