Webinar

NGTech 2023 Webinar Serisine Bir Yenisi Daha Eklendi

NGTech 2023 Webinar Serisi hız kesmeden devam ediyor. DELL VxRail ürün ailesini değerlendirdiğimiz webinarımızı 23 Mayıs günü geçekleştirdik. “DELL VxRail, hiper-bütünleşik altyapı (HCI) çözümlerini değerlendirdiğimiz webinarımızda, NGTech Kıdemli Teknik Danışman Fatih Kandemir değerli bilgilendirmelerde bulundu. DELL VxRail ile sanallaştırma, depolama ve yönetim işlevlerini tek bir platformda birleştirerek kullanıcıların veri merkezi yönetimini nasıl kolaylaştırdığını ele aldığımız webinarımıza yoğum katılım oldu.

Daha önceki webinarımızda yine Kıdemli Teknik Danışman Fatih Kandemir ile DELL PowerStore ürün ailesi hakkında yenilikleri değerlendirmiştik. Yine yoğun katılımın olduğu webinar serimizin bu bölümünde ise DELL VxRail çözümlerinden bahsetmiş olduk. Ürün ve yazılım çözümleri ekseninde şirketlerin sanallaştırma ortamlarını basitleştirmelerine ve ölçeklendirmelerine ilişkin geleceğini modern ve güncel teknolojiler ile ele almış olduk.

DELL VxRail, hiper-bütünleşik altyapı (HCI) çözümü olarak, veri merkezi yönetimini kolaylaştırmak ve sanallaştırma ortamlarını güçlendirmek için tasarlanmış bir DELL Technologies ürünüdür. Yüksek performansı ve ölçeklenebilirliği ile öne çıkan VxRail, DELL PowerEdge sunucuları ve VMware vSAN yazılımının bir kombinasyonunu sunar. Kolay yönetim, otomatik ölçeklendirme ve gelişmiş veri koruması gibi özelliklerle donatılmış olan VxRail, çeşitli endüstrilerdeki şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. VxRail, veri merkezi altyapısını basitleştirirken güvenilirlik ve performansı da sağlar, böylece şirketler daha verimli ve etkili bir şekilde çalışabilirler.

Türkiye’de Proven Partner rozetine sahip tek partner olarak DELL VxRail ürün ve yazılımları ile BT alt yapınızda verilerinizi modern bir şekilde saklamanız için alanında uzman ve sertifikalı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

NGTech ailesi olarak “DELL VxRail” konulu webinarımıza katılan tüm herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir başka konuda, bir başka webinarda tekrar görüşmek dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir