Haberler

“Excellence in Industrial Solutions” Ödülü NGTech Ekibinin Oldu!

NGTech olarak Dell Technologies OEM ekibi tarafından Dubai’deki gala yemeğine davet edilmekten, katılım göstermekten ve META bölgesi içinde “Excellence in Industrial Solutions” ödülüne layık görülmekten dolayı çok mutluyuz.

Yeni yılın ilk günlerinde NGTech ailesi olarak teknoloji, inovasyon ve ticari büyüme alanında bir yolculuğa çıkarak Dell Technologies tarafından düzenlenen Dubai’deki gala yemeğine katıldık. Dell Technologies OEM ekibi tarafından davet edildiğimiz gala yemeğinde “Excellence in Industrial Solutions” ödülüne layık görüldük. META bölgesi içinde, sektörlere özel olarak analiz, proje ve entegrasyonunu gerçekleştirdiğimiz projelerle ödül almak hepimizi gururlandırdı. “Endüstriyel Çözümlerde Mükemmellik” arayışımızı tüm projelerimize yansıtmaya devam edeceğiz.

Yarının teknolojisini bugün keşfetmeyi motto edinerek, geleceği şekillendirecek en son teknolojiye sahip çözümlere projelerimizde yer veriyoruz. NGTech olarak kendimizi; yapay zekadan nesnelerin internetine, bulut bilişimden siber güvenliğe kadar fikirlerinizi eyleme dönüştürecek yeniliklere kaptırıyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımıza ve destekleri için değerli Türkiye ve bölge ofisine teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir