Dış Kaynak Hizmetleri

Uzman personelimizle işletmenize ve bütçenize destek!

Dış Kaynak Hizmetleri

Günümüz teknoloji çağında bilgi teknolojileri alanında birçok hizmet altyapısında ve ekip gücüne ihtiyaç duyulduğunda; eğitim, SGK, iş güvenliği, İK süreçleri, idare gibi pek çok zorluk karşımıza gelmektedir. BT departmanında hizmetleri yönetecek personelin; deneyiminin uygunluğu ve sürekliği en sık karşıların sorunlardır. Sektördeki profesyonellerin ise pek çok alanda iş teklifine açık olması ve know-how konusunu da beraberinde götürmesinden dolayı hizmetin kişiye bağlığı sürdürülebilirliği gerçeğini ortaya koymaktadır.

NGTech olarak hizmet verdiğimiz tüm alanlarda bünyemizdeki profesyoneller sayesinde iş ortaklarımızın iş sürekliliğine destek oluyoruz. Kaynak ihtiyaç olduğunda iş ortaklarımıza iş sürekliliği ve know-how akışı bozulmadan hali hazırda kadromuzdaki profesyonellerin hızlı müdahaleleri ile hizmet veriyoruz.

· Müşterinin çalışma saatleri ve personel ihtiyacına göre ilgili hizmetin yerinde, uzaktan veya her iki durumda bulundurma hizmetini kapsayabilir. İhtiyaca göre şekillenir

· Yapılan işin niteliğine göre raporlama şablonları belirlenerek işin kalitesi ölçülebilir.

· Belirlenen İK formatlarına uygun süreçler takip edilerek personel sürekliliği sağlanır.

· Personel kaynağını yöneterek yönetilebilir bütçeleme yapmanıza olanak tanır.