Veri Koruma ve Yedekleme Çözümleri

Veri Koruma ve Yedekleme Çözümleri

Günümüz coğrafyasında kullanıcılar ve dış tehditler dahil pek çok risk bulunmaktadır. Kurumlar için veri hayati önem taşır çünkü; veri kaybolduğunda geri döndürülemez. Verilerin depolanmaması, aktarılmaması veya ortaya çıkacak herhangi bir felaket anında kaybolması; hem şirketlerde hem de üçüncü parti kurum ve kuruluşlarda maddi – manevi çok ciddi kayıplara sebep olabilir.

Artan veri boyutları, karmaşık hale gelen sistemler ve günümüz çağı ile birlikte hayatımıza entegre olan bulut ve konteyner mimarileri verinin korumasını zorlaştırıyor. Ancak gelişen ve modernize edilen yedekleme yazılımları ile birlikte veriyi korumanın daha kolay bir hale geldiğini göreceksiniz. Her bir iş yükü için farklı yazılımlar kullanmaktansa tek bir çözüm ve kolay ara yüze sahip yedekleme yazılımlarını deneyimleyebilirsiniz.

Veri koruma; sistemin dışarıdan müdahaleye karşı korunması ve korunan verinin de başka bir yerde yedeklenmesi ile mümkündür. NGTech ailesi olarak, veri koruma ve yedekleme çözümlerine çok büyük önem veriyoruz. Veri koruma ve yedekleme sürecine bünyemizdeki deneyimli kadromuzla iş ortaklarımızın verilerinin analizini çıkararak başlıyoruz. Projelendirme aşlamasında ise yedekleme ve felaket çözümlerine ilişkin senaryolar oluşturarak sizler için en uygun ürün ve hizmetleri sunuyoruz.

Veri Koruma ve Yedekleme Çözümleri İş Ortakları