Sunucu ve Modüler Altyapı Çözümleri

Sunucu ve Modüler Altyapı Çözümleri

Modüler Altyapılarla Güncel Teknolojiler

Yazılım tabanlı, bütünleşik ve hiper bütünleşik sunucu mimarileriyle her ölçekten her şirkete dijital dönüşüm sürecinde uçtan uca destek verecek ürün ve çözümler sunuyoruz. Bu modüler yapılar altyapı ihtiyacı olan şirketlere ölçek ya da sektör fark etmeksizin ihtiyaçları olan tüm desteği sağlıyor.

Yapılan araştırmalar Türkiye’deki her 10 işletmenin 9’unun, dijital altyapı anlamında önümüzdeki beş yıl içinde değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük yaşamayabileceğini gösteriyor. Bu anlamda işletmelerin sunucu ve veri depolama çözümlerinde geleceğin teknolojisine sahip olmaları bir bakıma zorunluluk haline geliyor.

NGTech olarak T=0 anında oluşan CPU, RAM ve Disk ihtiyacının karşılanmasında geleneksel sunucu mimarilerinden başlayarak, dinamik olarak ölçeklendirilebilen, yazılım tabanlı depolama, bütünleşik ve hiper bütünleşik mimarilere uygun ve kaynak optimizasyonuna sahip modüler altyapılar ile sektör tecrübemizi harmanlayıp sizlere güçlü çözümler sunuyoruz.

İş yükleri, makine öğrenimi, derin öğrenme ve uç nokta bilgi işlem gibi yeni uygulamalarla hızla değiştiği ve çok miktarda veri ürettiğinden, BT altyapısının daha fazla miktarda ve genellikle gerçek zamanlı olarak çok büyük miktarda veriyi oluşturan iç görülerden yararlanmak için daha verimli olması gerekiyor.

Modüler sunucu platformlarında sunucunun yanı sıra depolama ve ağın da yer aldığı, her parçası tamamen ayrıştırılabilen ve birleştirilebilen yapılar sunuyoruz. Böylece iş yükünü karşılayan ve değişen ihtiyaçlara anında yanıt veren, gelişen ve dinamik bir BT mimarisi ortaya çıkıyor. Kinetik altyapı, daha fazla verimlilik ve BT kaynaklarının daha iyi kullanılmasına olanak tanıyor.

Bir mimari içerisinde sunucu, depolama, ağ ve güvenlik gibi donanımların bir arada yer alması, çözümün entegrasyonunu oldukça kolaylaştırıyor. Ortalama bir projede günlerce süren entegrasyon süreci saatlere kadar inebiliyor.

Öncelikle müşterinin ihtiyacını analiz edip, gereksinim duyduğu altyapı kapasitesine göre çözümlerimizi projelendiriyoruz. Sunduğumuz modüler sunucu yapıları sayesinde işletmeler altyapılarını istedikleri anda “tak-çıkar” yöntemiyle yenileyebiliyor, geliştirebiliyorlar.

sunucu_ve_moduler_altyap_hzmetleri

Sunucu ve Modüler Altyapı Çözümleri İş Ortaklarımız