Sistem ve Bulut Çözümleri

Sistem ve Bulut Çözümleri

Bulut bilişim kullanımının başlangıcı uygun bir BT yönetim modeli gerektirir, uygun BT yönetim modeli güvenli bilgi işleme ortamını sağlar ve bütün alakalı işletimsel bilgi teknolojileri politikaları ile uyum sağlar. Aslında, bulut hizmetlerinin işletim ve yönetiminin etkin bir şekilde yapılabilmesi için işletmeler temel olan bir takım yeteneklere gereksinim duyarlar. Bunlar; talep yönetimi, ilişki yönetimi, veri güvenliği yönetimi, uygulama yaşam döngüsü yönetimi, risk ve uyum yönetimidir.

İşletim sistemlerinde gelişen her teknoloji Bilgi Teknolojilerinin gelişmesinde en büyük rolü oynamıştır. Bu sistemler üzerinde koşan her servisin yeteneğini artırılarak, uygulama dönüşümü ile bulut hizmetlerinin başlangıcı olmuştur. İşletmenizin sahip olduğu uygulamaları şirket içinde mi yoksa bir bulut ortamında mı çalıştırmanız sizler için daha faydalı sorularının yanıtını beraber cevaplıyoruz.

NGTech ile kurumunuzun iş yapış şekillerini temelden değiştirecek çözümler sunuyoruz. Bulut, sunucu barındırma ve daha pek çok ihtiyaca yönelik uygun maliyetli ve güvenilir çözümler, yedekli altyapımız ve uzman kadromuz ile tam ihtiyacınız olan efektif çözümlerle yanınızdayız.

Sistem Çözümleri

1- Microsoft Windows Server

2- Microsoft Exchange Server

3- Microsoft SQL Server

4-Red Hat Linux

Bulut Çözümleri

1- Microsoft Azure

2- Microsoft Office 365

Sistem ve Bulut Çözümleri İş Ortaklarımız