NGTech BULUT Çözümleri

NGTech BULUT Çözümleri

Günümüz teknolojisinde bulut çözümleri ihtiyaç duyduğunuz yazılım, donanım ve barınma gibi temel sistemleri size uzak bir veri merkezinde internet aracılığı ile servis olarak sunulmaktadır. İlk yatırım maliyeti düşük, güvenilir, sürekli, esnek ve kaynakların doğru yönetildiği bir bilişim alt yapısı için her büyüklükteki işletmeler bulut çözümlerini kullanıyor.
İşletmeler artık tüm bilişim alt yapılarını uzmanlara bırakıp, markalarına katma değer yaratmaya çalışıyorlar. Yedekleme, depolama, sanallaştırma, felaket/kurtarma senaryosu, mobil uygulamalar ve web sitesi yayınına kadar istenilen her türlü bilişim senaryosuna uygun sistem ve uygulama bulut çözümleri üzerinde koşuyor.
NGTech, BULUT servisleri ile yanınızda.

Disaster Recovery as a Service

Felekat Kurtarma Senaryolarında deprem,sel, yangın vb. tüm durumlarda ikincil bir veri merkezi olmazsa olmaz bir gereklilik haline gelmiştir. Hem yedekleme kopyalarınızı hemde sanal sunucularınızın birer kopyasını NGTech BULUT platforrmu ile güvende tutabilirsiniz.

 

Backup as a Service

Artan veri boyutları, artan yedekleme ihtiyacınıda beraberinde getirir. NGTech BULUT, sunulan yedekleme yazılımları ile birlikte yedekleme altyapınızı bulut ortamı üzerine kaydırabilir ya da sadece depolama alanı çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Container as a Service

Konteyner mimarilerini kullanarak uygulamalarınızı NGTech BULUT platormu üzerinde çalıştırabilir ve daha az kaynak kullanan , daha hızlı çözüm üretilebilen ve daha performanslı ortamlardan yararlanabilirsiniz.

 

Infrastructure as a Service

NGTech BULUT ile Sanal Veri Merkezinizi dizayn edebilir, fiziksel bir kurulum, bakım ve yönetim yatırımı yapmadan kaynaklarınızı tamamen otomatikleştirilmiş ve ölçeklenebilir bir platform üzerinden kullanabilirsiniz.

 

SAP HANA as a Service

SAP HANA iş yüklerini kurumsal kullanıma hazır halde ve bulut ortamında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece değişen iş yüklerini bulut ortamında oluşturmak daha kolay hale geliyor.

 

Monitoring as a Service

Fiziksel Cihazlarınızı, Sanal Platformlarınızı, Uygulamalarınızı ve Veri Tabanlarınızı ortam bağımsız istediğiniz yerden izleme, belirlenen eşik değerlerine göre alarm üretme ve oluşabilecek olumsuz senaryolarını engelleme imkanı sağlıyoruz.