Bütünleşik ve Hiper Bütünleşik Çözümleri

Bütünleşik ve Hiper Bütünleşik Çözümleri

NGTech, müşterilerine altyapı çözümleri sunarken işletmenizin sahip olduğu verinin kritiklik durumu, performans konuları ve sahip olunan iş yükleri göz önünde bulundurarak kaynakların ve verinin tutulması gereken altyapı çözümlerini satış mühendisleri ile birlikte sizler için adresler. BT beklentilerinin karşılanmasında ölçeklenebilir, test edilmiş hazır altyapı ve yönetim kolaylığı sağlayan mimariler Bütünleşik ve Hiper Bütünleşik sistemlerinin başlıklarıdır.

Çeşitli veri yönetimi hedefleri belirleyebilir, ayak izi ve maliyet bakımından öngörülen etkilerini anlamak için “olasılık” senaryolarıyla oynayabilirsiniz. Yazılımlar sayesinde, belirlenen hedefler, maliyet etkisi ve öngörülen yatırım getirisine dayalı olarak kaynaktaki veri ayak izinin nasıl değişeceğini interaktif olarak öngörebilir.

Hiper‐Bütünleşik altyapılar sizi yolun bir kısmına götürür, fakat Hiper‐Bütünleşik sistemlerden alacağınız faydayı arttırmak için iş sürekliliği stratejinizi geliştirmeniz gerekmektedir. En üst seviye erişilebilirliğe ulaşabilmeniz için yedekleme ve replikasyon çözümlerinin kombinasyonunun kullanılması gerekiyor. NGTech olarak sizlere tam ihtiyacınıza göre bütünleşik ve hiper bütünleşik çözümler sunmakla kalmıyor analizden entegrasyona kadar olan tüm süreçte rehberlik ve danışmalık ediyoruz.

butunlesik

Bütünleşik ve Hiper Bütünleşik Çözümleri İş Ortaklarımız