Ağ ve Güvenlik Çözümleri

Ağ ve Güvenlik Çözümleri

İşletmelerin iletişim ihtiyaçlarının belki de en kritik bileşeni sayılan ağ sistemleri gün geçtikçe daha büyük önem taşır hale gelmektedir. Sağlıklı çalışmayan bir ağ sistemi, hem yönetme zorluğu hem de performans açısından oldukça sorunlu bir hale gelerek işletmelerde zaman ve maddi kayıplara neden olmaktadır. Ağ sistemlerinde oluşan ufak bir arıza işletmenin hayati olan tüm sistemlerinin kesilmesine hatta durmasına sebebiyet verebilmektedir.

Kablolamadan aktif cihazlarına, aktif cihazlarından ağ güvenliğine tüm sistemin bir arada bir orkestra hassasiyetinde çalışması çok önemlidir. Son yıllarda geniş alan, yerel alan ağları kavramının ortadan kalkması ve yekpare bir sistemmiş gibi davranması istenmektedir. Bu talep performansın yanı sıra ağ güvenliğini daha da önemli bir hale getirmektedir. Bu beklentilerin karşılanması için hem basit hem de kolayca güncellenebilen hızlı bir altyapı tasarlanması ağ iletişimin bel kemiğini oluşturmaktadır.

NGTech olarak ağ ve ağ güvenliğini konusunda uzman ekibimizle birlikte her an her dakika gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İş ortaklarımızın gerek fiziki gerekse kurum politikaları dahilinde ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Kusursuz bir bağlantı ve iş akışı sürekliliği için güncel teknolojilere sahip, uygun ürün ve hizmetleri içeren projeler sunuyoruz.

Ağ Çözümleri

Yerel Ağ Cihazları

1- Kablosuz Ağ Cihazları

2- Yazılım Tanımlı Geniş Ağ Donanım ve Yazılımları (SD-WAN)

3- Yazılım Tanımlı Ağ Yazılımları (SDN)

4- Ağ Yönetim Yazılımları

5- Ağ Güvenliği Donanım ve Yazılımları

Güvenlik Çözümleri

1- Güvenlik Duvarı Cihazları

2- Ağ Güvenliği Yazılımları

3- Posta Güvenlik Yazılımları

4- Web Güvenlik Yazılımları

5- Sunucu Güvenlik Yazılımları

6- Ortam İzleme ve Raporlama Yazılımları

7- Veri Tabanı Güvenliği

8- Son Kullanıcı Güvenlik Yazılımları

 

Ağ ve Güvenlik Çözümleri İş Ortakları